EYÜP BELEDİYESİNDEN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE YARDIM

Eyüp Belediyesi, Eyüp Kulüpler Birliği aracılığı ile Eyüp’te bulunan Amatör Spor kulüplere malzeme ve nakdi destek yaptı.
Törene AK Parti Miletvekili Burhan Kuzu, Ak Parti İlçe Başkanı Seçkin Turan, Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, MHP İlçe Başkanı Halil Feyizoğlu, AK Parti, CHP ve MHP Belediye Meclis Üyeleri, Spor AŞ Genel Md Yr. Serhat Karadağ, İstanbul Amatör Spor Federasyonu Genel Sekreteri Ali Tanrıyaşükür, Genel Başkan Yrd. Hasan Cevahiroğlu, İASKF As Başkanı Özalibeyköy Spor Kulübü Başkanı Metin Çırpan, Amatör Kulüp Başkanları ve Yöneticileri, Mahalle Muhtarları, Sporcular ve çok sayıda davetli katıldı.

Eyüp Belediyesi Alibeyköy spor kompleksinde gerçekleşen törende bir konuşma yapan Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu Amatör Kulüplere her zaman destek olduk kulüplerimizin yanında olmaya devam edeceğiz dedi. Törende sırasıyla AK Parti Anayasa Komisyon Başkanı Burhan Kuzu, İASKF Genel Sekreteri Ali Tanrıyaşükür ve Eyüp Kulüpler Birliği Başkanı Yahya Sünnetçi de birer konuşma yaptılar.
Eyüp Belediye Başkanı Sayın İsmail Kavuncu ve Eyüp Kulüpler Birliği Başkanı Sayın Yahya Sünnetçiye, Amatör Spor Kulüplere Yapmış Olduğu Desteklerden Dolayı Teşekkürlerimizi Sunarız.

Özalibeyköy Spor Kulübü.


Yorum yaz